Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla uczniów klas I-III, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. 7 lutego w naszej szkole bawiły się klasy: II a i III c. Już od samego  rana  pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Stroje miały tak piękne i pomysłowe, że trudno było w tych przebraniach rozpoznać naszych uczniów.  Na początku zabawy odbyła się sesja zdjęciowa, podczas której dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie nasi goście weszli do sali balowej, w której już sam wystrój wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcił do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Były korowody, kółeczka, tańce indywidualne i w parach. Dzieci brały udział w wielu konkursach przygotowanych przez swoje wychowawczynie. Najwięcej emocji wśród dzieci wzbudzały zeszłoroczne radiowe hity, które śpiewali wszyscy uczestnicy balu zgromadzeni na sali. W przerwach zabawy czekał na dzieci pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Były soki, słodkości i mnóstwo owoców.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu, bo nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka.

        Dziękujemy Rodzicom naszych uczniów za zaangażowanie w przygotowanie pięknych karnawałowych strojów oraz poczęstunku.

 Ewelina Szwec i Albina Dziedzińska


 

 
22227356
22390504